deurlaminaten voor binnendeuren deurlaminaten voor binnendeuren

PRINT HPL DOORS

Deurlaminaatcollectie

Triplaco stelt met trots de vernieuwde voorraadcollectiePrint HPL Doors” van Abet Laminati aan u voor!

Onze voorraadcollectie omhelst 41 trenddecoren beschikbaar in 3 mogelijke formaten: 2150x950mm, 2440x1220mm en 2250x1000mm. De deurlaminaten hebben een dikte van 0,9 of 0,7mm.

De decoren variëren van klassiek tot modern design, en dit zowel in unikleuren, houtdessins als metallic look. Naast het design is een uitstekende kwaliteit de grote troef van de Abet Laminati deurlaminaten voor binnendeuren.

Door middel van de grote voorraad kernen in Triplaco in 16 en/of 18mm kunnen we u een product op maat leveren. Zo kunnen we snel inspelen op uw vraag.

Bijkomende informatie:
  • Print HPL Doors Voorraadcollectie Print HPL Doors (389 kB)

Interesse?

Gelieve ons te contacteren voor meer info in verband met levertermijnen, prijzen, maatwerk, ... van onze collectie deurlaminaten en kernen.

Klik hier indien u STALEN wenst te ontvangen.

Of stuur een mailtje indien u ONZE NIEUWSBRIEF wenst te ontvangen met de laatste innovaties!